Надання безоплатних путівок на оздоровлення для дітей Тульчина

Дата: 24.04.2024 14:18

• Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради повідомляє, що з метою надання належного соціального захисту сімям з дітьми, які проживають та зареєстровані на території Тульчинської міської територіальної громади та мають бажання оздоровити дітей в 2024 році.

• проводиться прийом документів від батьків (осіб, які їх замінюють) для забезпечення безоплатними путівками на оздоровлення та відпочинок дітей віком від 7 до 17 років таких пільгових категорій:

Категорії дітей, які можуть оздоровитись:

Діти учасників бойових дій;

Діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;

Діти, зареєстровані як ВПО, які отримують допомогу на проживання ВПО.

Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одній прийомній сім’ї чи ДБСТ;

Діти з малозабезпечених сімей;

Діти, один з батьків яких загинув, пропав безвісти або помер від поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, отриманого в зоні проведення АТО, здійснення заходів національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях, зоні бойових дій.

Для реалізації права на відпочинок та оздоровлення дітей пільгових категорій, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, за адресою: м.Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 каб.419 та заповнити бланк відповідної заяви, до якої під час звернення подаються відповідні документи:

Копія паспорта та ідентифікаційного коду заявника та за наявності паспорта та ідентифікаційного коду дитини;

Копія витягу з реєстру територіальної громади заявника та дитини;

Копія свідоцтва про народження дитини;

Копія документа, що підтверджує пільговий статус.