На війні загинув 33-річний КАЛАЧИК Микола Володимирович з с.Улянівка

Дата: 26.04.2024 16:17

Ми втратили ще одного із кращих синів, котрий у найважчу хвилину випробувань, без вагань, став на захист її кордонів та народу.

КАЛАЧИК Микола Володимирович призваний 11 лютого 2023 року на військову службу за мобілізацією Тульчинським РТЦК та СП Вінницької області.

Солдат, КАЛАЧИК Микола Володимирович служив старшим навідником 2-го розрахунку протитанкового взводу 1-го механізованого батальйону.

Був вірний військовій присязі захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України.

21 квітня 2024 року внаслідок отриманих поранень в районі н. п. Торське Краматорського району Донецької області під час виконання бойового завдання, наш захисник загинув.

Висловлюємо співчуття від усієї Тульчинської громади родині, друзям, побратимам, всім хто знав Миколу Володимировича. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе.

Світла памʼять Миколі Володимировичу, який загинув за свободу та право вільно жити на своїй землі.