Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

Дата: 10.06.2024 19:13

Товариство з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України», ідентифікаційний кодЄДРПОУ: 44907200, юридична адреса: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1.

Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України», код ЄДРПОУ:45165321, адреса: 21012, Вінницька обл., м. Вінниця, пров. Костя Широцького,24, конт. тел: +38(0432) 27 80 92, e-mail: office.vn@grmu.com.ua

Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика:

1. Майданчик 1: Тульчинське управління газового господарства Центр обслуговування клієнтів (ЦОК) – Вінницька обл., Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Незалежності, 2;

2. Майданчик 2: Тульчинське управління газового господарства – Вінницька обл., Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Руслана Шевчука, 2;

3. Майданчик 3: Тульчинське управління газового господарства – Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Кинашів, вул. Руслана Шевчука, 27.

Мета отримання дозволів на викиди: визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, та отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планової діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: Планована діяльність, яку здійснює підприємство - не підлягає проходженню процедури ОВД.

Загальний опис об'єкта: Відповідно до КВЕД 35.22 Розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи.

Відомості щодо видів та обсягів викидів забруднюючих речовин:

Майданчик 1: одне організоване джерело викиду- газовий котел. Викиди: азоту оксид-0,0035 т/рік, оксиду вуглецю-0,040т/рік, парникові гази (метан, діоксид вуглецю, азоту (1) оксид [N2O]) – 2,7720055 т/рік.

Майданчик 2: 14 організованих джерел викидів- газовіконвектори. Викиди: азоту оксид-0,0165 т/рік, оксиду вуглецю-0,019 т/рік, парникові гази (метан, діоксид вуглецю, азоту (1) оксид [N2O]) – 12,937253 т/рік.

Майданчик 3: 7 організованих (4 газових котли, 2 газові плити, 1 дизельгенератор) та 3 неорганізовані джерела викидів(3 верстати). Викиди: азоту оксид-0,03809 т/рік, оксиду вуглецю-0,04257 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок-0,040676 т/рік, діоксид сірки-0,00048 т/рік, вуглеводні гpаничні С12-С19- 0,000462 т/рік, парникові гази (метан, діоксид вуглецю, азоту (1) оксид [N2O]) – 28,6466 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: На підприємстві немає виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Перелік заходів щодо скорочення викидів: Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин для даного підприємства не передбачаються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: Заходи не передбачені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди- Вінницької ОВА – 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0432) 32-25-35, 32-35-35.

Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.