У Тульчинській громаді родинам загиблих військових вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 20.06.2024 15:58

Сьогодні, 20 червня 2024 року в Тульчинській громаді родинам загиблих військових вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу орден «За мужність» ІІІ ступеня вручено родинам:

-  солдата ДЯЧЕНКА Володимира Федоровича. Володимир Федорович служив стрільцем 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти. 11 лютого 2023 року під с. Невельське Донецької області отримав важкі поранення, 18 лютого 2023 року Володимир Федорович помер в лікарні м.Вінниця.
Відповідно до Указу Президента України від 22.12.2023р. Nº849 нагороджений орденом За мужність III ступеня (посмертно).

- солдата СОЛОДКОГО Вадима Ігоровича. Вадим Ігорович лужив оператором відділення радіоелектронної боротьби 3 загону спецпризначення. Загинув 23 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу Новоселівка Друга Донецької області. Незадовго до загибелі безстрашний воїн, був нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу» Міністерства оборони України.
Відповідно до Указу Президента України від 28.09.2023 Nº599 нагороджений орденом За мужність III ступеня (посмертно).

Високі державні нагороди родинам загиблих Захисників вручили заступник начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий, представник Тульчинського РТЦК та СП Олег Дорошенко, заступник міського голови Алла Поваляєва та секретар міської ради Наталія Траченко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх полеглих борців за незалежність України.
Керівництво міської ради
Шануймо пам’ять наших Героїв та не забуваймо, яка ціна мирного неба… Не забуваймо про їхній подвиг. Вклоняємося кожному, хто загинув заради свободи Батьківщини!

Вічна слава і вічна пам'ять Героям України, які віддали своє життя за наше майбутнє!