У Копіївці попрощалися із заиблим захисником Грель Сергієм Васильовичем

Дата: 28.06.2024 18:00

Сьогодні, 28 червня 2024 року наша Тульчинська громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі... Велике горе обʼєднало всіх людей, які зібралися селі Копіївка, щоб провести в останню путь свого земляка, військовослужбовця Збройних Сил України, Греля Сергія Васильовича.

Грель Сергій Васильович народився 25 серпня 1995 року у селі Копіївка Тульчинської району Вінницької області. Тут він зростав, тут він у пішов в місцеву школу, яку закінчив у 2010 році. Того ж року поступив до Тульчинського ВПУ41, де провчився три роки і отримав диплом.

Трудову діяльність Сергій розпочав робітником на Тульчинському молокозаводі Терра Фуд. Пізніше працював на різних виробничих ділянках.

В 2015 році одружився

З 29 вересня 2023 року Сергій Васильович став на захист своєї країни.

Солдат ГРЕЛЬ Сергій Васильович служив водієм-електриком 3 відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти.

22 червня 2024 року загинув, під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу околиць села Василівка Чугуївського району Харківської області.

Родина втратила турботливого, люблячого чоловіка і батька, сина і брата. У односельчан не стало надійного сусіда, вірного друга і товариша, гарного господаря і відповідального члена громади, країна втратила свого патріота.

На кладовищі с. Копіївка відбувся чин похорону. Із промовами виступили старший лейтенант, командир роти охорони Вадим Дзярик, заступник міського голови Алла Поваляєва, староста села Олена Чорна, Протоієрей Василій та священник католицької церкви о.Петро.

Поховали Сергія Васильовича з усіма належними військовими почестями на кладовищі рідного села Копіївка.

На віки-вічні його імʼя буде вписане в історію нашої громади та України, як воїна - Героя.

Мужній та сміливий, небайдужий до долі своєї країни, саме таким він залишиться в памʼяті всіх, хто його знав.

Вічна памʼять і низький уклін Сергію Васильовичу, наш Воїне!