Тульчинський ліцей №1 Тульчинської міської ради Вінницької області

e-mail: school1tulchyn@ukr.net

Школа у Фейсбук https://www.facebook.com/groups/1337901949720864

Пріоритети закладу:

●    співпраця батьківського та педагогічного колективів у формуванні  ціннісних рис особистості учнів;
●    оволодіння здобувачами освіти ключовими компетентностями на основі розвитку їх наукового мислення, творчості й мотивації до навчання;
●    формування в школярів спрямованості на здоровий спосіб життя;
●    виховання гідного громадянина України;
●    розвивати учнівське самоврядування як осередок самореалізації громадянського виховання.
●    розвиток здібностей та пізнавальної діяльності сприяння самореалізації.

Тульчинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 Тульчинської  міської ради Вінницької області щодня відкриває учням і батькам світ любові та добра, творчості та мудрої величі.

Саме тут цінують щирість та шляхетність, тепло людських взаємин, виховують красу спілкування, вчать розуміти унікальність кожної людини.

У школі працює 52 вчителі, які навчають дітей з 1 по 11 класи.

Серед них 1 вчитель має звання "Заслужений вчитель України", 6 вчителів мають звання "вчитель-методист", 17-"старший вчитель", 4-нагороджені знаком "Відмінник освіти України".