Містобудівні умови та обмеження

Наказ №01-05-86-ОД від 20.06.2024 року "Про відмову у видачі містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва "Реконструкція котельні з метою під'єднання когенераційної установки за адресою: вул. Руслана Шевчука №22, м.Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-84-ОД від 19.06.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Реконструкція (без зміни зовнішніх геометричних розмірів та фундаментів у плані) квартири №3, квартири №4 та квартири №8 в вбудоване приміщення комерційного призначення по вул. Ростислава Покиньчереди №8, м.Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-83-ОД від 19.06.2024 року  "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Реконструкція (без зміни зовнішніх геометричних розмірів та фундаментів у плані) житлового будинку під житловий будинок з вбудованими приміщеннями комерційного призначення по вул. Подільська, 11-А, в с.Клебань, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-73-ОД від 05.06.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Реконструкція (без зміни зовнішніх геометричних розмірів та фундаментів у плані) частини технічного поверху в двохкімнатну квартиру, за адресою: вул. Миколи Леонтовича № 55-Г, в м.Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-72-ОД від 05.06.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Реконструкція (без зміни зовнішніх геометричних розмірів та фундаментів у плані) частини технічного поверху в однокімнатну квартиру, за адресою: вул. Миколи Леонтовича № 55-Г, в м.Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-71-ОД від 05.06.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Реконструкція (без зміни зовнішніх геометричних розмірів та фундаментів у плані) частини технічного поверху в однокімнатну квартиру, за адресою: вул. Миколи Леонтовича № 55-Г, в м.Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-65-ОД від 23.05.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва "Нове будівництво гаража за адресою: вул. Руслана Шевчука, 39, с. Кинашів, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-64-ОД від 23.05.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва "Нове будівництво мережі водопостачання по вул. Л.Українки в м.Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-52-ОД від 13.05.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Реконструкція захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття № 02299) в будівлі хірургічного корпусу для укриття пацієнтів і персоналу ( в т.ч. реабілітаційного відділення) КНП "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради за адресою: вул. Миколи Леонтовича 114 в м.Тульчин Вінницької області"

Наказ №01-05-48-ОД від 13.05.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Реконструкція індивідуального гаража з надбудовою майстерні по пров. Кармелюка, 2а, в м.Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-46-ОД від 10.05.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Нове будівництво швидкоспоруджуваної захисної споруди цивільного захисту модульного типу по вул.Першотравнева, 161-а, с.Кинашів, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-45-ОД від 10.05.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Нове будівництво мережі зовнішнього освітлення по вул. Партизанська від ТП-383 в с.Сільниця, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №01-05-43-ОД від 10.05.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Нове будівництво мережі зовнішнього освітлення по вул. Центральна від ТП-432 в с.Сільниця, Тульчинського району, Вінницької області"

Наказ №9-ОД від 19.03.2024 року "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на "Нове будівництво гаража по вул. Леонтовича 4/16 в с.Нестерварка, Тульчинського району, Вінницької області"