13 Липня, 2018 р., 10:09
Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
06 Липня, 2018 р., 09:37
02 Липня, 2018 р., 08:20
З 02.07.2018 по 09.07.2018 включно у відділі земельних відносин Тульчинської міської ради неприйомні дні у зв’язку зі здачею піврічної звітності
01 Червня, 2018 р., 16:59
Вже другий рік ГО «Життя та розвиток громад» опікується цим фестивалем, який покликаний сприяти національно-патріотичному вихованню дітей та молоді Вінниччини, а також дає черговий поштовх у напрямку туристичного розвитку регіону.
01 Червня, 2018 р., 10:24
Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста-бухгалтера відділу  бухгалтерського обліку, планування та  звітності  Тульчинської міської ради.
31 Травня, 2018 р., 14:38
Тульчинська міська рада запрошує жителів м. Тульчина, віком старше 16 років, взяти участь у прибиранні з 16.00 год. до 22.00 год. території колишнього палацу Потоцьких під час проведення Міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018 упродовж 8-10 червня 2018 року. Оплату праці гарантуємо. За більш детальною інформацією звертатись за тел.. 097-901-72-57.
25 Травня, 2018 р., 08:12
Тульчинська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:
15 Травня, 2018 р., 12:21
     Тульчинська міська рада повідомляє, що 30 травня  2018 року о 17 год. 15 хв. в приміщенні будинку рад  по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудуться громадські слухання.
27 Квітня, 2018 р., 08:53
Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на перевірку знань Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень ради та її виконавчих органів з питань розвитку інфраструктури об’єктів будівництва.