Вже за кілька тижнів розпочнеться опалювальний період

Дата: 27.09.2022 12:42

Фото без описуЦього року він особливий, адже проходитиме в умовах широкомаштабної агресії російської федерації проти України. А відтак домогосподарства з низьким рівнем доходів потребуватимуть допомоги від держави у вигляді житлових субсидій.

З метою вирішення найбільш актуальних питань щодо надання субсидій в умовах початку нового опалювального періоду Міністерство соціальної політики ініціювали зміни до Положення про порядок надання житлових субсидій. Відповідним рішенням передбачено передачу функцій призначення, нарахування і виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово - комунальних послуг від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України, які працюють за екстериторіальним принципом.

На даний час   прийом документів для призначення субсидій і пільг в Тульчинській територіальній громаді  здійснюється, як і в попередній період, управлінням соціального захисту населення Тульчинської міської ради за адресом вулиця Миколи Леонтовича,1 (для жителів м. Тульчина) та в старостатах за місцем реєстрації жителів громади