Дата: 04.10.2022 17:00

Тульчинська громада стала однією з громад учасниць проекту ”Підтримка гуманітарних ініціатив по розміщенню тимчасово переміщених осіб в 3-х громадах”, що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проекту "Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства". Проект реалізується благодійним фондом “Молода громада” у співпраці з Тульчинською територіальною громадою.

У результаті реалізації проекту у хостел с.Ганнопіль придбано 28 матраців, душова кабіна, мікрохвильова піч та пів тони макаронних виробів. Зараз у хостелі розміщено 17 внутрішньо переміщених осіб, яким завдяки проекту вдалося покращити умови перебування. Загальні витрати проекту - 84 777 грн.

Щиро дякуємо БФ "Молода громада" за вагому підтримку громад у важчий час.