Сьогодні Крищинецька громада провела в останню земну дорогу Мельниченка Володимира Миколайовича

Дата: 12.05.2023 16:46

Сьогодні Крищинецька громада провела в останню земну дорогу Воїна, Захисника України, жителя села Крищинці - Мельниченка Володимира Миколайовича.
Знову Тульчинська громада у скорботі. Біль не вщухає, а з кожною страшною звісткою наростає ще більше... Невимовний сум огортає душу кожного... Щодня в боротьбі з агресором Україна втрачає своїх найкращих синів і доньок.

Мельниченко Володимир Миколайович народився 6 червня 1986 року за межами України (селище Хребтовий, Красноярського краю).
В 1991 році разом із родиною переїхали в село Крищинці.
З 1993 по 2003 роки навчався в Крищинецькій загальноосвітній школі I-II ступенів.
Згодом - у Тульчинському ВПУ №41 за фахом шофер-тракторист.
Після закінчення навчального закладу працював в ТОВ «Тульчин М'ясо». Відповідальний, справедливий, виважений, добрий, щирий, завжди готовий допомогти - таким був Володимир Миколайович.

21 лютого 2023 року  був призваний на військову службу Тульчинським РТЦК та СП.
Солдат, Мельниченко Володимир Миколайович, служив стрільцем-номер обслуги 3 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 13 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону.

Був відданим Військовій присязі на вірність Українському народу та мужньо виконував військовий обов’язок до останнього подиху. 5 травня 2023 року, в результаті ворожого артилерійського обстрілу та стрілецького бою з противником в районі населеного пункту Бахмут Бахмутського району Донецької області, наш земляк загинув.

Чин похорону відбувся у храмі села Крищинці.

Слова співчуття висловили представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Салик, міський голова Валерій Весняний та голова районної ради Василь Неборецький. Представник Тульчинського РТЦК та СП від імені Верховного Головнокомандувача ЗСУ, Президента України Володимира Зеленського вручив матері загиблого військового Прапор України та Грамоту пошани і скорботи.

Провели Героя в останню путь як і належить: під залпи автоматного салюту військових та державний гімн України.
В цю гірку мить схиляємо голову в глибокій скорботі та висловлюємо слова співчуття та підтримки рідним, друзям, побратимам загиблого воїна. У глибокій скорботі кожен з нас.

Вічна слава Мельниченку Володимиру Миколайовичу! Він назавжди залишиться в нашій пам'яті!
Вічна пам'ять та Слава Героям України!