Дата: 14.10.2023 15:22

Сьогодні, 14 жовтня 2023 року, в селі Кинашів попрощалися із загиблим воїном Телеснюком Дмитром Володимировичем.

Не висихають сльози українців... Війна один за одним забирає наших земляків. Кожен метр відвойованої української землі дається
кров'ю, кров'ю наших військовослужбовців, які гинуть на полі бою за Батьківщину.

Телеснюк Дмитро Володимирович народився 20 жовтня 1972 року у багатодітній родині в селі Ганнопіль Тульчинської громади. З 1980 по 1990 рік навчався у Ганнопільській загальноосвітній школі. За період навчання Дмитро був старанним і сумлінним учнем. Був учасником духового оркестру при сільському Будинку культури. З часом його призвали на строкову службу в армію.
Дмитро Володимирович довгий період працював на Тульчинському заводі по виробництву мʼясо-кісткового борошна «Ветсанзавод», був працівником по благоустрою при Кинашівській сільській раді. Користувався повагою в трудових
колективах.
Коли рашистські окупанти розвʼязали загарбницьку війну, Дмитро Володимирович став на захист Українського народу.

Солдат, ТЕЛЕСНЮК Дмитро Володимирович, служив номером обслуги 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.

Він був відданий військовій присязі, мужньо виконавши військовий обовʼязок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 11 жовтня 2023 року під час мінометного обстрілу противника та безпосереднього бойового зіткнення з ворогом в районі населеного пункту Первомайське Донецької області
солдат Телеснюк Дмитро Володимирович загинув.
Захищаючи всіх нас від лютого ворога, Дмитро віддав найдорожче - своє життя.

Сьогодні сотні людей по всій громаді зустрічали воїна «на щиті», утворивши живий коридор.

Чин похорону відбувся у храмі Іоанна Богослова в с.Кинашів.
Прощальні промови висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, заступник міського голови Алла Поваляєва, староста Кинашівського старостинського округу Віталій Процепко, протоієрей Іоан Смагло.

Поховали воїна на кладовищі в селі Кинашів, з усіма належними військовими почестями, під залпи почесної варти та державний гімн України.

В цю гірку мить схиляємо голову в глибокій скорботі висловлюємо слова співчуття та підтримки рідним, друзям, побратимам, односельчанам та знайомим загиблого.

Україна втратила ще одного чоловіка, батька, товариша, друга та справжнього відданого  свого сина-Героя.

Вічна пам’ять і слава воїну!

Вічна пам'ять та Слава Героям України!