11 січня 2024 року в Тиманівці попрощалися із військовослужбовцем Бомбелою Олегом Вікторовичем

Дата: 11.01.2024 18:38

Тиманівська громада оплакує знову важку втрату.
Війна продовжує забирати життя найкращих синів української нації.

Сьогодні, 11 січня 2024 року в Тиманівці попрощалися із нашим земляком, військовослужбовцем Бомбелою Олегом Вікторовичем, який надійно дбав про захист нашої України, кожної родини, кожної домівки.

Народився Олег Вікторович 02 серпня 1980 року в с. Тиманівка в родині Віктора Семеновича і Тетяни Олександрівни, від сімʼї перейняв найкращі риси - працьовитість, чуйність. Навчався в Тиманівській школі, вирізнявся своєю допитливістю, наполегливістю, вмінням досягати своєї мети. Був активним, ініціативним, займався спортом. Його шанували однокласники, друзі, вчителі.
Понад усе мріяв стати військовим, вважав за святий обовʼязок - захищати нашу землю.

Пізніше здобував вищу освіту в університеті, працював за направленням, впевнено долав сходинки військового карʼєрного росту. Його поважали і шанували колеги, побратими.
За час військової служби отримав чимало нагород.

9 січня 2024 року ми втратили ще одну добру, щиру та професійну людину, вірного сина України, але світла пам'ять про нього ніколи не згасне у наших серцях.

Попрощатися із військовослужбовцем сьогодні прийшли рідні, друзі, побратими, односельчани, представники влади, всі хто його знав і поважав.

Поховали Олега Вікторовича на кладовищі рідного села Тиманівка з усіма військовими почестями. Присутні віддали останню шану герою під звуки військового салюту та гімну України.

Висловлюємо щирі співчуття матері Тетяні Олександрівні, дружині Оксані, дітям, сестрі Світлані, бабусі, всім рідним та близьким з приводу передчасної смерті Олега Вікторовича.

Втрата кожного воїна - це болючий шрам на душі кожного з нас. Та не вмирає той, хто залишається в серцях людей.
Ми завжди будемо памʼятати Олега Вікторовича та його великий внесок у захист нашої країни.

Вічна памʼять та Слава Героям України!