Сьогодні у Тульчинській громаді знову сумом оповитий день…

Дата: 25.03.2024 15:39

Сьогодні Тульчинська громада навколішки та зі сльозами на очах зустрічала Героя, який віддав усе, аби Україна відірвалась від загарбницьких рук московитів та жила вільно і незалежно. Вже назавжди до рідного міста повернувся Процько Іван Олексійович.

Процько Іван Олексійович народився 9 жовтня

1985 року в с.Мазурівка. Навчався в Тульчинській ЗОШ Nº3. По закінченню вступив до ВПУ Nº41.

Працював на двох підприємствах в Тульчині: мʼясокомбінаті та маслосирзаводі, звідки і був призваний на військову службу під час мобілізації у Збройні Сили України.

Солдат ПРОЦЬКО Іван Олексійович служив стрільцем 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти.

Та 5 березня 2024 року відбувся його останній бій.

Мужньо виконавши свій військовий обовʼязок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, наш земляк загинув в районі н.п. Первомайське, Покровського району Донецької області.

Наш Герой любив життя, любив свою країну та до останнього подиху боровся за її свободу та незалежність.

Та ненависний ворог - терорист перекреслив всі плани і мрії на майбутнє.

На жаль, ми втрачаємо молодих патріотів, перспективних людей, мужніх захисників України.

Попрощатися з Іваном Олексійовичем прийшли рідні та близькі, друзі, побратими, представники влади та жителі громади.

Слова співчуття та підтримки висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, староста Кинашівського старостинського округу Віталій Процепко.

Чин похорону відбувся у храмі Святителя Миколая.

Жителі громади попрощалися з земляком під звуки гімну України та військовий салют.

Висловлюємо щирі співчуття матері - Марії Михайлівні, батьку Олексію Андрійовичу, сестрі - Наталії та брату - Володимиру.

Вічна памʼять і низький уклін тобі, Іване Олексійовичу, наш Воїне!