Дата: 25.03.2024 15:58

Сьогодні, 25 березня 2024 року в селі Крищинці Тульчинської громади в останню земну дорогу провели Когута Івана Івановича, 27 березня 1969 року народження.

Сьогодні Тульчинська громада зустрічала ще одного Героя. Страшна війна без жалю забрала життя нашого захисника, який боронив українську державу від російського окупанта. Неймовірний сум та сльози на очах були у всіх присутніх, оскільки він загинув за кожного з нас та за майбутнє України.

Як тільки ворог розпочав повномасштабне вторгнення на нашу землю Іван Іванович знову пішов захищати Україну.

Старший солдат Когут Іван Іванович служив номером обслуги 1 відділення 3 взводу оперативного призначення 4 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 2 батальйону оперативного призначення.

Виконуючи бойове завдання за призначенням із забезпечення оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, поблизу населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області, 17 березня 2024 року наш Герой-захисник загинув.

Кілька днів не дожив до свого 55 річчя.

Церемонія прощання з захисником розпочалася с. Ковалівка Немирівської громади.

Поховали Івана Івановича на кладовищі села Крищинці. Останню шану побратиму нацгвардійці віддали, за традицією, воєнним салютом.

У серцях земляків навіки залишиться пам'ять про гідного сина України, який поклав душу й тіло за нашу свободу.

Його ім'я буде вписано в історію нашого краю, як приклад непохитної вірності своїй Батьківщині.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна та світла пам'ять!