Дата: 15.04.2024 16:00

Сьогодні, 15 квітня 2024 року в селі Кинашів попрощалися із загиблим захисником Романом Миколайовичем Стрієм.

Ще в одній домівці оселилося горе, розпач і сум…

Скільки горя та сліз приніс нашій Україні російський агресор. Ріки крові, скалічені долі. Захищаючи рідну землю від підступного ворога, на превеликий жаль, із земних до небесних лав відходять мужні та віддані боротьбі за свободу та Незалежність держави українські захисники.

Наша свобода та вільне життя дістається

нам великими непоправними

втратами в російсько-українській війні.

Захищаючи Україну та усіх нас від підступного ворога, загинув наш земляк - Стрій Роман Миколайович.

Стрій Роман Миколайович, народився 23 лютого 1984 року, в селі Кинашів Тульчинської громади. Навчався в Кинашівській школі, після її закінчення вступив до Нікопольського економічного університету. Після вищого навчального закладу пішов служити до лав Збройних сил України. Згодом працював в Нікопольському відділку міліції. В 2010 повернувся до рідної домівки. 20 січня 2023 був мобілізований до ЗСУ, протягом військової служби 11 раз брав участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини та отримав учасника бойових дій.

Солдат Стрій Роман Миколайович служив водієм-електриком 3 обслуги взводу звукометричної розвідки батареї управління та артилерійської розвідки.

16 листопада 2023 року біля населеного пункту Новопрокопівка Пологівського району Запорізької області загинув наш земляк – Стрій Роман Миколайович.

Довгих п’ять місяців рідні чекали на звістку, що їх Роман Миколайович живий. Проте, дива не сталось.

Трагічне сповіщення підтвердило факт загибелі, принісши важку втрату батька, великий біль та горе.

Сьогодні Тульчинська громада навколішки зустрічала Героя, який назавжди повернувся в рідне село.

Попрощатися із загиблим Героєм, помолитися за упокій душі захисника прийшли

Рідні, друзі, односельці, представники влади та жителі громади прийшли попрощатися з Романом Миколайовичем та помолитися за упокій його душі.

Чин похорону відбувся у храмі Іоанна Богослова в с.Кинашів.

Прощальні промови висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, заступник міського голови Алла Поваляєва, староста Кинашівського старостинського округу Віталій Процепко, протоієрей Іоан Смагло.

Поховали воїна на кладовищі в селі Кинашів, з усіма належними військовими почестями, під залпи почесної варти та державний гімн України.

Висловлюємо найщиріші співчуття батьку Миколі Григоровичу, сестрі Яні, донькам Дарʼї та Анастасії, усій родині, яка переживає важкий біль втрати. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі.

Нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться у памʼяті рідних, друзів, побратимів, усіх, хто знав, любив та шанував Романа Миколайовича.

Памʼятаймо наших Героїв, наших Лицарів!

Вічна памʼять та Слава Роману Миколайовичу!

Вічна памʼять та Слава Героям України!