З невимовним болем знову сповіщаємо про загибель Героя

Дата: 24.06.2024 18:41

На війні загинув ГРЕЛЬ Сергій Васильович, 25.08.1995 р.н., житель села Копіївка.

Солдат ГРЕЛЬ Сергій Васильович служив водієм-електриком 3 відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти.

22 червня 2024 року загинув, під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу околиць села Василівка Чугуївського району Харківської області.

Тульчинська міська рада висловлює слова співчуття родині, друзям, побратимам односельцям, усім, хто знав Сергія Васильовича. Розділяємо пекучий біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна пам’ять і вічна слава нашому Захисникові!

Дату та час прибуття транспорту з тілом загиблого Героя та чину поховання буде повідомлено додатково.