У Тульчинській громаді в останню путь провели захисника України - Кириченка Олега Юрійовича

Дата: 07.08.2024 16:42

Будь -яка війна нещадно жорстока. І це завжди величезний біль. Особливо болить тоді, коли гинуть люди, які не хотіли війни, ні на кого не нападали, але через агресора змушені воювати, щоб захистити свою країну, свою землю, своє право на вільне та мирне життя.

КИРИЧЕНКО Олег Юрійович народився 24 липня 1980 року в селі Зайцеве Бахмутського району Донецької області.
Навчався в Зайцівській школі.
Одразу після навчання в школі розпочав трудову діяльність.
Працював на різних підприємствах сільському господарстві.
З початком повномасштабного вторгнення Олег Юрійович та сестра Наталія з родиною переїхали у Вінницьку область.

28 червня цього року був мобілізований на службу в Збройні Сили України.
Солдат КИРИЧЕНКО Олег Юрійович служив стрільцем - помічником гранатометника 2 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 3 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону.

Відданий військовій присязі на вірність
Українському народу, мужньо виконавши військовий обовʼязок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 04 серпня 2024 року в районі н. Максимільянівка Донецької області, внаслідок артилерійського обстрілу противником, загинув.

Гірко і боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне військо. Тульчинщина завжди памʼятатиме всіх, хто віддав життя за нашу свободу та незалежність.

У героя залишилася сестра Наталія, яка з чоловіком та дітьми переїхала в нашу громаду через повномасштабне вторгнення російського агресора.

Сьогодні живим коридором, навколішки жителі Тульчинської громади зустріли Героя, захисника України.
Люди схиляли голови і встеляли останній шлях Героя квітами.
Слова співчуття рідним та близьким загиблого висловили командир роти охорони старший лейтенант Тарас Квасюк, заступник міського голови Алла Поваляєва, депутат міської ради Олександр Веретковський, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Геннадій Приймак.

Жителі громади попрощалися з Олегом Юрійовичем і з усіма військовими почестями, під залпи почесної варти провели його в останню путь. Вічний спочинок наш захисник знайшов на кладовищі в тихому куточку селища Пестеля.

Схиляємо голови у вічній скорботі в памʼять Кириченка Олега Юрійовича, який загинув при виконанні службового обовʼязку в російсько - українській війні.

Вічна памʼять та слава Герою України!