13 серпня 2024 року оголошено Днем жалоби у Тульчинській громаді

Дата: 12.08.2024 19:38

Знову смуток в нашій громаді. Страшна звістка прийшла в село Гути Тульчинської громади.

Не стало ще одного Захисника України - Каракоя Сергія Вікторовича.

Сергій Вікторович народився 6 лютого 1973 року в селі Білоусівка. Навчався в Білоусівській школі. Після закінчення школи навчався в Професійному училищі 34 м.Находка, де отримав професію «Матрос». Працював ООО «Подільська енергетична компанія» на посаді електромонтера.

Приймав участь в Антитерористичній операції на сході України.

З першого дня повномасштабного вторгнення був мобілізований до 128 гірсько-штурмової бригади.

За час служби був нагороджений медаллю «За оборону рідної держави», відзнакою «За оборону Дебальцево», медалю «Захисникам Вітчизни», нагрудним знаком «Гідність та честь».

Захисник України, який служив на благо нашої країни і захищав наше майбутнє, перебуваючи вдома в селі Гути, на жаль, раптово помер.

Висловлюємо щирі співчуття родині Захисника, батьку Віктору Федоровичу, дружині Світлані Василівні, сину Михайлу і доньці Вікторії. Розділяємо Ваш біль і горе.

Вічна пам’ять, честь і шана нашому воїну-земляку!

Церемонія поховання відбудеться завтра, 13 серпня 2024 року.

Чин похорону розпочнеться о 10:00 год біля будинку захисника в селі Гути.

13 серпня 2024 року оголошено Днем жалоби у Тульчинській громаді.