Ще одна страшна звістка прийшла у Тиманівку

Дата: 16.08.2024 17:25

Ще одна болюча, важка і непоправна втрата. Ще одне обірване життя вірного сина України, нашого юного земляка - КАРАБАДЖАКА Миколи Георгійовича.

Микола Георгійович народився 19 грудня 2000 року у селі Тиманівка.

Навчався в Тиманівській ЗОШ.

Після закінчення школи вступив у Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Після завершення навчання в 2023 році одразу став на захист нашої країни.

Старший лейтенант Микола Георгійович Карабаджак служив заступником командира зенітної ракетної батареї з озброєння зенітного ракетно-артилерійського дивізіону.

Загинув 15 серпня 2024 року, отримавши травми не сумісні з життям, в результаті влучання FPV-дрона противника у автомобіль, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди на автошляху в Покровському районі Донецької області.

Кривава і ненависна війна, забрала до небесного легіону ще одного повного сил, планів на майбутнє, мужнього воїна.

Це жахливе потрясіння для всієї нашої громади. Висловлюємо щирі співчуття батьку Георгію Валентиновичу, матері Людмилі Леонідівні, сестрі Сніжані, нареченій Діні, всій родині, друзям, побратимам, односельчанам, усіх хто знає Миколу Георгійовича.

Вічна та світла пам’ять Герою!