У зоні АТО загинув військовослужбовець з Вінниччини

Дата: 21.03.2017 18:01

В понеділок, 20 березня о 14:27 поблизу смт. Новотроїцьке Волноваського району, Донецької області від пострілу снайпера загинув 38-річний прапорщик Руслан Бондар. Загиблий був призваний на військову службу за контрактом у 2013 році. У бійця залишилися 64-річна мати та брат, з якими він проживав в смт. Крижопіль.

Вічна пам’ять Героям!

Поховають загиблого Героя в смт. Крижопіль.

Станом на 21.03.2017 року з Вінниччини загиблих у зоні АТО – 137, померлих – 59, зниклих безвісти – 3.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА