Працівники культури Тульчинської ОТГ взяли участь у Різдвяному виставково-обрядовому фестивалі «Різдво в Буші»
Дата: 17.01.2018 08:37
Кількість переглядів: 587
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04051141/1151239a38147f42e85489d4c5a0338c.jpg)
Працівники культури Тульчинської ОТГ взяли участь у Різдвяному виставково-обрядовому фестивалі «Різдво в Буші» на території заповідника «Буша». Тульчинську ОТГ представляв фольклорний гурт «Калинове гроно» Тиманівських народних музеїв (керівник О. А. Бугай), а також була оформлена Різдвяна світлиця «З Різдвом Христовим».
« повернутися