Чемпіонат Європи з Універсального бою

Дата: 08.09.2017 09:18
Кількість переглядів: 1165

Фото без опису

З 28 по 31 серпня у м.Коблево відбувався Чемпіонат Європи з Універсального бою. В змаганнях прийняло участь близько 200 спортсменів , які представляли такі країни як Азербайджан, Молдову, Литву, Білорусію, Польщу та Україну.

Універсальний  бій - це комплексне випробування сил людини. На старті спортсмен долає смугу перешкод. Наступний етап змагання – метання ножів на відстані 3 м від мішеней. Після стрільба з пневматичної зброї за 15 м від рубежу. На завершення обидва супротивники сходяться в рукопашному бою на рингу.

До складу збірної команди України , яка до речі стала переможцем у командному заліку потрапив вихованець спортивного клубу «Гепард» Коваль Владислав, який являється двох кратним чемпіоном України з Універсального бою , чемпіоном України з фрі-файту та чемпіоном України з ММА.

Наш спортсмен зумів пройти 2 кола змагань та потрапити до фінальної частини чемпіонату. У фіналі  Владислав  здолав свого супротивника у третьому раунді технічним нокаутом, тим самим завоював собі золоту нагороду чемпіонату віковій групі 16-17 років до 65 кг.

Весь Колектив СК «Гепард» вітає Владислава з перемогою, та бажає ще більше спортивних здобутків та нагород.