Прем'єр-міністр ініціює розробку законопроекту про передачу землі поза населеними пунктами об'єднаним тергромадам

Дата: 21.07.2017 11:29

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює розробку окремого проекту закону, який дозволить передавати землі поза населеними пунктами в управління об’єднаних територіальних громад і, таким чином, зніме всі існуючі спекуляції в цьому сегменті земельних відносин.

Про це Глава Уряду сказав під час форуму «Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку» в Тернопільській області.

«Ми підготуємо дуже коротенький закон про те, щоб надати права управління, володіння землями поза межами населених пунктів об’єднаним територіальним громадам, і поставимо крапку. Буквально декілька статей - і крапка. Нам треба буде все зробити для того, щоб його провести», - заявив Глава Уряду.

За інфоормацією Урядового порталу