Тульчинська міська рада інформує про результати 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад
У 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад взяли участь 27 районів, 6 міст обласного значення та 33 з 35 об’єднаних територіальних громад.
Від Тульчинської міської ради було подано максимально допустима кількість проектів – шість: «Тепло та затишок у Тульчинській школі №1 починається з надійного даху», «Спільний крок до чистого довкілля – придбання сміттєвоза для покращення матеріально-технічної бази КП «Тульчинкомунсервіс», «Надійний дах та теплий дім – здорові діти всі у нім» (Капітальний ремонт Тульчинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1), «Впровадження мережі вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій у с. Суворовському, Тульчинської ОТГ”, Інклюзивна світлова сенсорна кімната для «Тульчинських промінчиків», «Історико-культурна спадщина громади: створюємо і зберігаємо» (Збереження історико-культурного об’єкту пам’ятки архітектури і містобудування національного значення «Будинок декабристів»)
Рішенням Конкурсної ради переможцями визнано 355 проектів (із поданих 735 заявок). У Тульчинській громаді призерами стали два проекти:
-
«Тепло та затишок у Тульчинській школі №1 починається з надійного даху» на загальну суму 757 575 грн. Проект фінансується з фонду конкурсу на 152 397, 76 грн., Тульчинською міською радою – 595 177, 24 грн., частка організаторів-партнери – 10 000 грн.
-
«Спільний крок до чистого довкілля – придбання сміттєвоза для покращення матеріально-технічної бази КП «Тульчинкомунсервіс» на загальну суму – 2 310 000 грн. Джерелами фінансування є фонд конкурсу - 260 044,14 грн., Тульчинська міська рада – 1 915 235,86 грн., Кинашівська сільська рада – 119 720 грн., ГО «Життя і розвиток громад» - 15 000 грн. Співфінансування проекту придбання сміттєвоза буде здійснено з обласного бюджету та фонду охорони навколишнього природного середовища спеціального фонду обласного бюджету, сформованого за рахунок надходження екологічного податку.
Відділ економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради