Перший крок до велоруху у Тульчинській ОТГ

Дата: 15.06.2018 08:39

Нині до Тульчинської ОТГ завітали представники з громадської організації «Асоціація велосипедистів Києва» у рамках нового проекту «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas». На зустрічі були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органах ради Алла Анатоліївна Поваляєва,  директори шкіл ОТГ, громадська ініціативна група «ВелоТульчин».

Під час візиту кияни розказали про можливості посилення велосипедного руху в громаді завдяки проекту, з’ясували потреби та зацікавленість громади брати участь у проекті. Серед всіх громад відберуть лише 5 для реалізації цього пілотного проекту. У разі, якщо нашу громаду оберуть – буде проведено ряд активностей:

1.   Монтаж велопарковок у кількох школах (де переважає кількість учнів від 14 років)
  2. Проведення медіа-кампанії, якою передбачається безпека велоруху та лояльне ставлення водіїв до велосипедистів.
  3. Проведення кампанії «Велосипедом до школи» для розвитку та заохочення школярів користуватись велосипедом для щоденних поїздок у школи.
  4. Спільно з громадою планування мережі велосипедних маршрутів, яку потім громада буде розвивати в рамках ремонтів вулиць та доріг або подавати на додаткове зовнішнє фінансування;
  5. Організація велошколи з безпеки руху у школах з досвідченими велотренерами, які проводять подібні навчання у Києві протягом 7 років.

Також представники громадської організації відвідали міські школи для огляду майданчиків для велопарковок.

Відділ економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку