30 липня святкує свій день народження Олександр Никитюк - художник, арт-менеджер, куратор мистецьких проектів, організатор художнього творчого процесу.

Дата: 30.07.2018 12:20

Фото без описуВід імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть щирі вітання з Днем народження. Талановитому художнику, творцю стінописів "Леонтович Арт Квартал", у святковий день шлемо на крилах музи вітання і найкращі побажання! Хай збудуться мрії, і міцно утвердиться просте людське щастя! Нехай фарби будуть яскравими не тільки на полотні, але й у Вашому житті! Хай Вас оточують вірні друзі та рідні люди, і кожен день буде багатий посмішками! Без тривог і хвилювань робіть свою долю, як найголовніший і прекрасний шедевр!  Нехай улюблена робота живить Вас свіжими силами для будь-яких починань!