Творча лабораторія "Мукосольк" при Тиманівській сільській бібліотеці проводить майстер-клас по виготовленню виробів з солоного тіста
Мистецтво ліплення з солоного тіста ще називається тістопластика або біокераміка.
Вироби із солоного тіста — захоплюючий творчий процес, ліпиш фігурку, просушуєш, розмальовуєш і одразу маєш результат.
Борошно та сіль - це природні, екологічно безпечні продукти. При їхньому з'єднанні виходить чудесний та недорогий матеріал для ліплення та моделювання.
Солоне тісто - матеріал екологічно чистий, нешкідливий, практично не залишає бруду, приємний для рук і дає такі можливості при ліпленні, яких немає при роботі з пластиліном або іншими м'якими матеріалами.
Фігурки з солоного тіста – це не тільки проста забава, але і серйозне
корекційне заняття, що дозволяє розвивати дрібну моторику дітей, їх посидючість, спостережливість, творчу уяву і виховувати їх естетичні смаки.
А для дорослих це відмінний спосіб знайти умиротворення і відновиться від постійної метушні, нехай навіть високо осмисленою. І повірте: варто лише один раз спробувати — і ви будете захоплені цим мистецтвом всією душею. І нехай ваша творчість буде вам в радість!
Успіхів вам, маленькі Мукосольки!