Тульчинська міська рада оголошує конкурс на найбільший гарбуз та буряк, вирощені у нашій громаді

Дата: 30.08.2018 12:51

Фото без описуЗапрошуємо всіх бажаючих взяти участь у змаганнях, які нині користуються шаленою популярністю у світі. Господарі, у яких виявиться найбільший гарбуз і найбільший буряк отримають призи. Крім того, будуть запрошені до участі у фестивалі подільської кухні, який відбудеться 22 вересня у м. Вінниця.

Умови конкурсу: прислати на електронну адресу radatulchin@gmail.com або особисто принести у 114 кабінет Тульчинської міської ради фото з овочем, вказати його вагу та сорт. Заявки приймаються до 19 вересня. Нагородження та оголошення результатів конкурсу відбудеться на День міста 22 вересня.

Ми впевнені, що Вам є що показати і чим пишатися. Бажаємо всім щедрого урожаю!