Вчимося вирішувати проблеми у громаді

Дата: 24.10.2018 08:59

23 жовтня 2018 року розпочався другий етап проекту «Розбудова Тульчинської ОТГ за рахунок внутрішніх ресурсів», що реалізується за підтримки Асоціації агенцій регіонального розвитку України, Лариси Білозір - голови громадської організації «Життя та розвиток громад», Валерія Весняного - голови Тульчинської міської ОТГ. Цей етап триватиме до 26 жовтня. Стартували з тренінгом «Аналіз проблем та прийняття рішень».

У тренінгу брали участь староста с. Тиманівки - Руслан Бомбела, староста с. Суворовське – Борис Лісецький, керівники будинків культури сіл, які входять до складу Тульчинської міської ОТГ, працівники районної бібліотеки, територіального центру, громадських організацій.

Мета тренінгу - набуття учасниками навичок  у визначені та аналізі проблем соціального і громадського характеру, в центрі яких стоїть людина, а також підвищення особистої ефективності у процесі прийняття рішень. Теоретична основа навчань підкріплюється практичними завданнями на прикладі Тульчинської міської ОТГ.

Надалі учасники будуть працювати над навичками створення соціальних проектів направлених на подолання і вирішення проблем громади.

В’ячеслав Коваль, керівник проекту