Тепло та затишок у Тульчинській школі №1 починається з надійного даху
Серед переможців XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад проект Тульчинської міської ОТГ «Тепло та затишок в Тульчинській школі №1 починається з надійного даху».
Дах вичерпав свій фізичний ресурс і перебував у аварійному стані, тому у рамках реалізації проекту дах спортивної зали було повністю перекрито. Також утеплено стіни та встановлено нові енергозберігаючі вікна. Загальний бюджет грантового проекту – 747,6 тис. грн. З фонду конкурсу перераховано 152,4 тис. грн.
Мета проекту – впровадження енергозберігаючих технологій через перекриття даху спортивної зали, що дасть можливість заощадити бюджетні кошти на оплату енергоносіїв, дозволить забезпечити стабільний температурний режим згідно санітарних норм, створити належні умови навчання та виховання учасників навчально-виховного процесу в Тульчинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.
Проект «Тепло та затишок в Тульчинській школі №1 починається з надійного даху» – це лише один із етапів загальної термомодернізації приміщень навчального закладу.
Відділ економіки,
стратегічного планування
та інвестиційного розвитку