3 листопада - День працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2019 14:55

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери Тульчинської об’єднаної територіальної громади! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери. Цей день – чудова нагода висловити вдячність усім, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто бажаю вам натхнення і творчих успіхів у вашій благородній справі!

Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід на досягнення нової якості життя громадян.

З повагою,

Тульчинський міський голова                                                                                Валерій Весняний