Експерти DESPRO відвідали Тульчин

Дата: 12.11.2018 16:53

Фото без описуУ рамках здійснення оціночної місії діяльності Швейцарської Агенції Розвитку та Співробітництва в Україні 10 листопада поточного року відбувся візит експертів ШАРС|SDC Анни Вільде та Карстена Шульца до Тульчинської міської ОТГ для ознайомлення з проектом щодо покращення сфери поводження з відходами, роботою комунального підприємства «Тульчинкомунсервіс» та новим полігоном побутових відходів.

Експерти, поспілкуФото без описувавшись з міським головою Валерієм Весняним та оглянувши всі заплановані об’єкти, зазначили, що Тульчин отримавши новий полігон, має нові проблеми, адже потрібно вкладати кошти у полігон для його утримання. Громаді необхідно розробити нову стратегію поводження з твердими побутовими відходами. Також акцентували увагу на тому, що комунальне підприємство «Тульчинкомунсервіс» має бути рентабельним.

Загалом експерти були задоволені роботою громади у сфері поводження з твердими побутовими відходами та побажали «витримати виклики у майбутньому».

Фото без описуФото без описуФото без опису