Засідання «Школи послідовників ППД»

Дата: 23.11.2018 16:18

22 листопада 2018 р. у  навчально-виховному комплексі загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 – гімназії імені О.С.Пушкіна м.Тульчина Тульчинської міської ради відбулося засідання «Школи послідовників ППД» на тему: «Урахування психолого-педагогічних аспектів уроку при формуванні ключових компетентностей учнів на основі особистісно зорієнтованого підходу в процесі навчання біології»

У роботі семінару взяли участь 27 педагогічних працівників (керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів біології) з усієї Вінницької області.

Розпочав семінар Митрицан Михайло Михайлович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради

Учні школи, члени шкільної республіки «Ровесник» під керівництвом педагога-організатора Грибанової Катерини Петрівни презентували свою діяльність під назвою «Є у кожного рідні краї, де дитинство у мріях блукає…»

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Швець Василь Іванович, директор школи-гімназії.

Фурман Вікторія Леонідівна, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації, представила творчий портрет учителя біології цієї школи - Бабарики Костянтина Віталійовича.

Під час семінару учасникам був презентований його досвід роботи на тему: «Урахування психолого-педагогічних аспектів уроку при формуванні ключових компетентностей учнів на основі особистісно зорієнтованого підходу в процесі навчання біології».

Учасники семінару відвідали урок біології у 9-Б класі на тему: «Біосинтез білка. Пізнай себе!». Під таким гаслом учасники семінару провели п’ять хвилин з практичним психологом школи Доровських Людмилою Анатоліївною.

Завершився семінар майстер-класом від Костянтина Віталійовича на тему: «Зміни себе  і світ навколо тебе зміниться!»

Під час круглого столу «Коло ідей» присутні обмінялися своїми враженнями про зустріч.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)