1-й Кубок Тульчинщини зі змішаних єдиноборств ММА

Дата: 13.12.2018 09:46

Фото без опису6 грудня у м.Тульчині на базі спортивного комплексу "Колос" відбувся 1 -й Кубок Тульчинщини зі змішаних єдиноборств ММА, який було приурочено до Дня Збройних Сил України та пам'яті нашого земляка воїна АТО Анатолія Грубого.
Турнір пройшов за ініціативи Тульчинської районної громадської організації Учасників АТО , при підтримці Тульчинської міської ради, Тульчинської РДА, професійної ліги " ММА PRO Ukrainian" , Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА.
В змаганнях прийняли участь близько 100 спортсменів віком від 8 до 17 років, які представляли такі клуби як:
1. Ск " Цербер " м.Ямпіль
2. Ск" Мангуст "м.Христинівка
3.Ск " Bar-s" м.Бар
4.Cк" Центуріон" смт.Брацлав
5.Ск " Гепард" м.Тульчин
Майже цілий день
спортсмени вели досить запеклі та безкомпромісні поєдинки в яких кожен проявив свій характер та волю до перемоги.

В командному заліку місця розподілились таким чином :
1 місце -  СК "ГЕПАРД"
2 місце – СК "МАГНУСТ"
3 місце – СК "ЦЕРБЕР".

За словами організаторів даний турнір буде започатковано як традиційний щорічний спортивний захід, який з кожним роком буде розширюватись та ставати все кращим.
Колектив Клубу висловлює щирі слова вдячності всім тим людям та організаціям які долучились до даного заходу, а саме Тульчинській міській раді в особі міського голови Весняного В.М та всьому депутатському корпусу, голові Тульчинської РДА Чубі В.В, президенту проф ліги "Мма PRO.UKRAINIAN" Мурашковському Г.А, начальнику поліції Тульчинського району Костишену В.І.

Також хочеться подякувати батькам наших спортсменів, тренерам, суддям за плідну роботу у плані розвитку нашого клубу, популяризації спорту та у вихованні правильного, патріотичного молодого покоління, майбутнього нашої Країни.
Сильна молодь - Майбутнє Держави!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)