10 січня 2019 року на базі Ганнопільської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася нарада керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО  та шкільних  кухарів

Дата: 10.01.2019 16:17

Директор закладу Литвинюк Г.І. ознайомила присутніх з роботою школи . З метою покращення організації харчування учнів у закладах освіти Тульчинської міської ради кухарі  відвідали  їдальну в закладі та ознайомилися з організацією харчування учнів Ганнопільської ЗШ І-ІІІ ст.. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М. звернув увагу на покращення умов харчування дітей та організацію виконання програми «Шкільне молоко» у ЗЗСО Тульчинської ОТГ. Заступник начальника Кошелап С.В. довела до відома присутніх наказ МОН України від 25.06.2019 за №676 «Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти». Граб Н.П., головний спеціаліст відділу, ознайомила керівників з підсумками моніторингу стану реалізації основних положень Нової української школи та умовами сертифікації вчителів 1-х класів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)