ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Дата: 16.01.2019 09:15
Кількість переглядів: 317

Фото без опису? Я досягла свого пенсійного віку 58 років 6 місяців у 2018 році. Маю 22 роки 10 місяців страхового стажу. У липні 2018-го звернулася за призначенням пенсії у зв’язку з втратою годувальника, але мені відмовили. Чи правильно це?

?? Відповідно до статті 36 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника мають непрацездатні члени сім’ї, зокрема дружини, якщо вони досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 цього Закону, або є особами з інвалідністю.

?? Вік виходу на пенсію залежить від тривалості набутого особою страхового стажу. Оскільки для призначення пенсії особам, які досягли пенсійного віку в 2018 році, потрібно мати не менше як 25 років страхового стажу, права на пенсію у зв’язку з втратою годувальника в 2018 році Ви не мали.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь