Вісті Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №1

Дата: 23.01.2019 10:37

14 січня 1919 року розпочався ІІ семестр 2018-2019 року радіопередачею «Святий Василь до нас завітав». Це було святкове віншування учнів, батьків, вчителів з Новим Старим роком. Роль віншувальника виконував учень 3-Г класу Гуцол Віталій.

15-16 січня з ініціативи профкому школи пролунали  музичні вітання та поздоровлення в адресу вчителів та учнів, які народилися січні.

У 5-11 класах пройшли години класного керівника та класні збори про підсумки роботи класних колективів за І семестр 2018-2019 н. р.

«Милосердя – категорія вічна» -- під таким гаслом пройшла акція «Дякуємо за подвиг». Захисникам Батьківщини в зону ООС, зокрема в район 72 бригади, були відправлені вітальні листівки, малюнки, продукти харчування та смаколики з нагоди новорічно-різдвяних свят через волонтера Тульчинського осередку Вінницького крайового товариства Українського козацтва, викладача Тульчинського училища культури Людмилу Коваль. Акція відбулася з ініціативи учнівської волонтерської організації та її керівника учениці 10-А класу Пасічник Валерії.

17 січня вихователем 3-Г класу Рябошапко Ю.В. на ГПД було організовано творчу майстерню «Народні ремесла. Витинанка».  Вихователька розповіла дітям про багатство народних промислів, якими споконвіку славилася наша Україна, зокрема про витинанку. Кожен учень виготовив таку  картинку-витинанку, якою мав можливість привітати з прийдешнім святом своїх рідних.

Заступник директора з виховної роботи Рижова О. І.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)