ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

Дата: 24.01.2019 11:51

Фото без опису? Одержую пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» як колишній співробітник органів внутрішніх справ (міліції). Розмір моєї пенсії перераховано з 1 січня 2016 року, проте перерахований розмір пенсії за 2016-2017 роки в 2018 році не виплачували. Чи буде здійснено таку виплату в 2019 році?
?? Виплату перерахованих колишнім співробітникам органів внутрішніх справ (міліції) сум пенсій за період із 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року розпочато з січня 2019 року в такому порядку:
?? і 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року — виплачується щомісяця окремою сумою 50% різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період із 1 січня 2016 року по 31
грудня 2017 року;
?? і 1 січня 2020 року — щомісяця окремою сумою виплачується 100% зазначеної вище різниці до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)