ПЕРЕМОГИ СПОРТИВНОГО УЇК - ЕНДУ

Дата: 28.01.2019 16:21

ВОЛЕЙБОЛ.

26 січня 2019 року Тульчинська районна волейбольна команда «Колос» приймала участь у чергових зональних змаганнях обласної аматорської Ліги з волейболу, які відбулися в спортивному залі ВПУ – 41 м. Тульчина. Дані змагання традиційно проводяться Вінницькою територіальною організацією «Колос» і в цей день до Тульчина завітали команди з Козятинського та Погребищенського районів.

Наші спортсмени зявились на змагання в повному  складі – 12 гравців і були налаштовані показати якісну гру, що у підсумку і вдалося.

В першій грі:

Тульчин - Погребище 3 : 0 (25 – 18; 25 – 15; 25 – 15) !

Досить напружена гра відбулася коли грали

Козятин – Погребище 3 : 0 ( 26 – 24; 26 – 24; 26 – 24).

Видовищна гра відбулася коли грали наші спортсмени та гості з Козятина. Боротьба тривала за кожне очко, ніхто не хотів програвати, але завдячуючи майстерності гравців, командним діям та підтримці вболівальників результат матчу став таким:

Тульчин – Козятин 2 – 1 (25 – 20; 21 – 25; 25-21) !

Таким чином, після першого туру змагань турнірна таблиця набула такого змісту:

Тульчин – 5 очок;

Козятин – 4 очки;

Погребище – 0 очок.

За збірну команду Тульчинського району виступали:

Пелешок Артем  - м. Тульчин – капітан команди,

Приймак Генадій – с. Зарічне

Мошняга Валентин – м. Тульчин

Форись Анатолій – с. Крищинці

Фіяло Андрій – м. Тульчин

Якубенко Ігор – с. Тарасівка

Дорів Артем – с. Кинашів

Савченко Ростіслав – с. Мазурівка

Петрунько Ігор – с. Клебань

Нестерук Сергій – с. Мазурівка

Майстер Олексій – с. Копіївка.

В подальшому нашу команду чекає два виїзди:

09.02.2019 року – м. Козятин.

23.02.2019року – м. Погребище

ФУТЗАЛ.

26 січня 2019 року футболісти МФК «Патріот»(Президент Сергій Чепернатий) повернулись з перемогою в черговому турі чемпіоната міста Вінниці з фут залу:

МФК «Патріот»(Тульчин) 3 – 2 МФК «ВінАвтоЦентр».

Перемагаючи по ходу зустрічі з рахунком 3 : 0 патріотівці дали можливість скоротити рахунок до мінімального за дві хвилини до кінця матчу, але тотальний контроль м’яча по периметру майданчика не залишив супернику шансів на позитивний результат.

У складі команди відзначились : Денис Шуляк, Євген Лєбєдєв, Ігор Бєлік.

Таким чином, наші земляки за чотири тури до фінішу чемпіонату, продовжують очолювати турнірну таблицю, маючи гру в запасі.

За результатами змагань наша команда вже здобула право на підвищення у класі – вихід до першої ліги фут залу Вінничини.

ЗМІШАНІ   ЄДИНОБОРСТВА    ММА,

27 січня 2019 року у спорткомплексі «Патріот» м. Вінниці наш бійцівський клуб СК «Гепард» виборов командний Кубок Вінничини, здобувши перше місце у чемпіонаті Вінницької області у наджорстокій конкуренції із бійцями м. Вінниці, м. Ладижина, м. Погребища та інших команд.

Таким чином, наші спортсмени здобули право представляти Вінничину на чемпіонаті України 2019 року.

З гордістю відзначаємо, що цього уїк – енду понад 50 спортсменів нашого району з видів спорту, гідно представляли спортивну Тульчинщину на спортивних аренах Вінницької області.

Щиро вітаємо наших чемпіонів та бажаємо нових перемог.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)