Обласний турнір з вільної боротьби в смт. Кирнасівка

Дата: 31.01.2019 14:53

27 січня 2019 року в смт. Кирнасівка в спортивному залі ЗШ I-III ст. проводився обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003- 2004, 2005- 2007; 2008- 2009; 2010-2011 р.н; приурочений 70- річчю з Дня народження ветерана спортивної боротьби, тренера – викладача відділення вільної боротьби  дитячо- юнацької спортивної школи Тульчинської об’єднаної територіальної громади Склярука Василя Кириловича.

В змаганнях приймали участь збірні команди м.Одеси, м. Хмільника, м.Тростянця, с.Ободівки та с.Летківки (Тростянецького району), м. Крижополя, м. Тульчина. Загальна кількість учасників 99 юнаків та дівчат. Спортивний зал практично весь був заповнений учасниками турніру, прихильниками вільної боротьби, громадянами села, які прийшли привітати ювіляра, висловити свою повагу, побажати плідної праці та спортивного довголіття.

З вітальними словами звернулись: селищний голова Тамара Процишина, директорка Кирнасівської ЗШ I-III ст. Тетяна Дерун. Вихованець Василя Кириловича кандидат в майстри спорту з вільної боротьби Ігор Гащенко, Наталія  Ющишина від іменні батьків вихованців ювіляра, начальник  держпродспоживслужби Вінницького району Василь  Гоцуляк, директор Тульчинської ДЮСШ Алім Чорній привітав особисто та вручив грамоти ювіляру за підписом Тульчинського міського голови Валерія Весняного та начальника відділу освіти молоді та спорту  Михайла Митрицана.

Даний захід відвідали депутат Вінницької обласної ради Андрій Мельник, помічник депутата Вінницької обласної ради Лариси Білозір – Валентина Сутика.

Від імені Василя Кириловича хочу подякувати директору школи Тетяні Дерун  з ініціативи якої всіх учасників турніру пригостили смачним обідом, а також вихованцю Василя Кириловича Андрію Русавському за спонсорську підтримку.

Чемпіони та призери змагань були нагородженні медалями, грамотами відповідних ступенів. Вихованці Тульчинської ДЮСШ вибороли слідуючі місця в особистому заліку:

I місце посіли: Лариса Терзі, Марина Клоченко, Ілля Накорнєєв, Святослав Щелкунов, Іван Бойчук, Вячеслав Лисиця, Богдан Рудкевич, Святослав Накорнєєв;

II місце посіли: Руслана Петровська, Денис Полупанов, Веніамін Накорнєєв, Тимофій Костюк, Сергій Лисенко, Максим Сірома, Іван Склярук, Артем Процишен;

III  місце посіли: Кирило Дребет, Назар Колодзій, Максим Потребко,  Тарас Склярук,  Сергачев Назар, Олександр Бойчук, Олександр Хлівний, Владислав Лелека, Ярослав Клоченко.

Тренери (Опалінський Л.А. , Ратушняк С.М. , Попроцький М.В. Склярук В.К. Чорній А.І.)

Вітаємо чемпіонів та призерів змагань, зичимо перемоги на борцівському килимі та в повсякденному житті.

Головний суддя змагань старший тренер відділення

Вільної боротьби Тульчинської ДЮСШ Леонід Опалінський

Анонс:

9 лютого 2019 року в спортивному комплексі Тульчинської ДЮСШ буде проводитись черговий чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н.

Запрошуємо прихильників боротьби та здорового способу життя отримати позитивні емоції і підтримати наших вихованців.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)