Створюємо міськрайонний ЦНАП разом з U-LEAD

Дата: 03.04.2019 16:38

Фото без опису2 квітня Тульчинську міську ОТГ відвідали регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» – Петро Макаренко та регіональний спеціаліст Програми – Людмила Мураховська з метою вивчення питання щодо можливості надання допомоги у створенні міськрайонного ЦНАП.

Тульчинська міська об’єднана територіальна громада подала заявку для участі в третьому раунді відбору громад  для надання допомоги у створенні міськрайонного ЦНАП та пройшла відбір для подальшого аналізу спроможності громади та розробки Технічних Завдань.

Фото без описуСпеціалісти Програми позитивно оцінили облаштування Тульчинсько районного ЦНАПу, відзначивши можливості створення міськрайонного. Згодом в конференц-залі відбулася нарада та обговорення питань щодо реалізації проекту.

Наступний етап – підготовка Технічного завдання.

Завдяки міськрайонного ЦНАПу громадяни матимуть можливість отримувати якісні адміністративні послуги.