4 квітня відзначають Воскресіння Господнє християни західного обряду
Шановні жителі Тульчинської міської територіальної громади! Від імені апарату міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто дозвольте привітати Вас зі святом Христового Воскресіння.
Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.
Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли.
Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.
Христос Воскрес! Воістину воскрес!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)