Тульчинська міська об‘єднана територіальна громада зайняла друге місце в загальному рейтингу фінансових показників за І квартал 2019 року

Дата: 07.05.2019 10:23

Фото без описуАналіз виконання бюджетів проводився у розрізі чотирьох показників, що характеризують фінансові аспекти діяльності 35-ти об‘єднаних територіальних громад Вінницької області:
1) Власні доходи на 1 мешканця - 1405 грн. (5 місце)
2) Рівень дотаційності бюджету – 5,8% (4 місце)
3) Динаміка надходжень місцевих податків і зборів за 3 місяці 2019 року до відповідного періоду 2018 року – 117,2% (16 місце)
4) Питома вага видатків на утримання апарату управління у власних ресурсах – 14,1% (3 місце)
Рейтинг свідчить про фінансову спроможність Тульчинської ОТГ та можливість спрямувати значну частину коштів на розвиток територій та надання якісних послуг мешканцям громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)