Майстер-класи та концертна програма до Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 03.06.2019 10:31

1 червня 2019 року у місті Тульчині на площі Пушкіна відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей за участі депутата обласної ради Соляника В., голови Тульчинської міської ради Весняного В.М., заступника з гуманітарних питань Поваляєвої А.А., начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицана М.М., керівників та працівників відділів структурних підрозділів Тульчинської міської ради, місцевих ЗМІ, батьківської громадськості.
Розпочалося свято з показового виступу вихованців спортивно- туристичного клубу «Сталкер» (армреслінг, слеклайн ) .
Вихованці гуртка ракетомоделювання РЦТТУМ запустили моделі ракет.
Закладами позашкільної освіти організована виставка гуртків декоративно- вжиткового та науково-технічного напряму та різноманітних майстер-класів:
- ниткографії ;
- художньої вишивки ;
- різьблення по дереву;
- канзаші;
- паперопластики:
- витинанки;
- ліплення із солоного тіста.

Об 11.00 год. У РБК розпочався творчий звіт вокального та хореографічних колективів Тульчинського Будинку дітей та юнацтва. Яскравою палітрою костюмів та різноманіттям хореографічних
постановок, чудовим співом вражали : Зразковий танцювальний колектив «Елегія», Зразковий вокальний ансамбль «Домісолька», Народний танцювальний колектив «Лілея», Зразковий танцювальний колектив «Імперія танцю».
На футбольному полі Тульчинської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся товариський матч між футбольними командами ТДЮСШ та Тульчинською школи-інтернату.
На святі міський голова В Весняний та начальник відділу М.Митрицан вручили вихованцям Будинку дітей та юнацтва музичну апаратуру, а учасникам свята солодощі і сік.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)