Учні Тульчинської ДЮСШ – ЧЕМПІОНИ області з футболу

Дата: 18.06.2019 16:52
Кількість переглядів: 325

Фото без опису15 червня 2019 року в  м. Вінниця на футбольному полі  СК «Хімік» пройшов фінал Чемпіонату Вінницької області з футболу серед ДЮСШ (ДЮФЛ), команди 1 ліги, юнаки 2002 – 2003р.н. В фіналі наш район та громаду міста представляла збірна команда Тульчинської ДЮСШ ( тренери – Мазур І.І. та Квасневський С.С.).

Це вже був третій фінал для нашої молодої команди, в двох  попередніх фіналах ми поступалися свої суперникам в рівній боротьбі. Один раз в серії після матчевих  пенальті , другий раз через курйозний рикошет біля наших воріт. І на цей раз гра була теж дуже важкою. По ходу гри наша команда поступалася своєму супернику з рахунком       1-0, 2-1, ( гол в нашій команді забив Ратушняк Набіль), але завдяки своєму характеру та жагою до перемоги спочатку зрівняли рахунок 2-2 (гол забив Поперечний Дмитро) і за 10 хвилин до кінця гри забили третій гол, 3-2 (гол забив Лозовський Іван). Наш суперник Команда ДЮСШ м. Сутиски Тиврівський район,  прагнула любою ціною зрівняти рахунок гри. А наші футболісти  відбивали всі атаки суперника і не давали їм жодного шансу. Але цього разу футбольна фортуна була на боці нашої команди – нас рятувала поперечина, два виходи один на один з нашим воротарем – виручив команду Браницький Владислав, з лінії  наших воріт м’яч на останній  хвилині виніс захисник Голомоз Дмитро, потім було ще три вилучення наших футболістів з поля, які не давали нашому супернику зрівняти рахунок. Суддя в полі добавив ще 5 хвилин до основного часу гри. Але наша команди втримала переможний рахунок 3-2 і вперше в своїй історії стала ЧЕМПІОНОМ  області серед ДЮСШ. Наша команда в тріумфальному для себе сезоні зіграла 17 ігор в який здобула 15 перемог і всього дві нічії, різниця забитих та пропущених м’ячів  44 – 9 .  Чемпіонський склад такий : воротар – Браницький Владислав, захисники – Бондарук  Євген, Голомоз Дмитро, Звольський Микола, Дзяд Анатолій, Кислий Богдан, півзахисники – Бутенко Сергій, Демський Тарас, Лозовський Іван, Кушнір Владислав, Ратушняк Набіль, Мельник Роман, Ларін Богдан, Барабаш Артем, капітан команди - нападаючий та кращий бомбардир  – Поперечний Дмитро. Вітаю нашу команду  з  історичною  перемогою та заслуженим званням – ЧЕМПІОНИ !!! Це звання та солодку мить перемоги  на хлопці залишать у своєму серці на все життя! Дякую всім хто допомагав  нашій команді  протягом усього сезону – начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицану М.М. та директору Тульчинської ДЮСШ Чорнію А.І.Без вашої допомоги не було б нашої перемоги.

Старший тренер відділення футболу                  Квасневський С.С.