МАЙСТЕР - КЛАС з прикладного мистецтва «З бабусиної скрині»

Дата: 27.06.2019 15:04

26 червня в комунальній установі «Тульчинський територіальний центр» проведено майстер - клас з прикладного мистецтва «З бабусиної скрині», який провела фахівець з соціальної роботи Плешко Валентина Андріївна.
Учасники заходу: директор Рупіна Л.С., завідувач відділення соціальної допомоги вдома Утюжнікова О.П., завідувач відділення організіції надання адресної натуральної та грошової допомоги Гаврилишин І.В., соціальний
працівник Ревізор А.С., соціальні робітники установи та підопічні, які є на обслуговуванні нашого центру.
Захід було проведено з метою організованого дозвілля підопічних та ознайомлення учасників майстер-класу з технікою клаптевого шиття (печворк) з приверненням уваги до забутих народних традицій.

Печворк - яскраве самобутнє явище художньої культури, що зберігає тісний зв'язок з традиціями народної творчості минулого, набуває нового змісту, нових якостей і рис сьогодення. Доводиться чути, що краса врятує світ, і коли занурюєшся з головою в захоплюючу роботу і бачиш як на очах народжується дивовижно красиві речі, розумієш, що заради цього варто жити В ході заходу було проведено презентацію виробів, що можна створити за допомогою клаптевого шиття, виготовлення настільних та настінних голничків, ковриків на стільці. В процесі роботи учасники проявили свої творчі ідеї, креативність та індивідуальне бачення виробу.
Всім учасникам майстер-класу дуже сподобалося своїми руками виготовляти коврики та голнички, тож усі залишилися задоволені результатами своєї праці. Учасники заходу висловили побажання, щоб таких заходів було більше і вони з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.

На завершення відбулося чаювання з смаколиками.

Коментарі:

Анонім