Оголошення про збір пропозицій на придбання житла

Дата: 01.08.2019 17:07

Фото без опису       Тульчинська міська рада на виконання Порядку умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 із змінами, оголошує прийом пропозицій від власників нерухомого майна (однокімнатних квартир), які виявили бажання продати власні житлові об’єкти, для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку за кошти державного бюджету.

Вимоги до  квартир:

- квартира повинна відповідати встановленим санітарно - технічним вимогам, визначеним ст. 50 ЖК України, а саме: жиле приміщення має бути благоустроєним (наявність ванної кімнати, допоміжних приміщень, вбудованих шаф, туалетної кімнати, опалення та інше), відповідати санітарним і технічним вимогам, що забезпечують нормальну життєдіяльність людини (здатність підтримувати нормальну температуру повітря в житловому приміщенні, провітрювання, природне освітлення, протипожежна безпека та інше);

- розвинута інфраструктура (міський транспорт, дошкільні навчальні заклади, школи, магазини, аптеки).

До пропозиції необхідно подати такі документи:

• фотографії житлового об'єкта;
  • правовстановлюючі документи на житлове приміщення;
  • технічну документацію на житлове приміщення, прийняте в експлуатацію в установленому законодавством порядку.

Власників квартир, які бажають продати нерухоме майно, просимо звертатися до Тульчинської ради за адресою: 23600, Вінницька область м. Тульчин вул. Миколи Леонтовича,1 каб.113  (контактна особа Поваляєва Алла Анатоліївна)

Пропозиції приймаються до 12 серпня 2019 року включно.

Контактний телефон для довідок: (04335) 2-22-41

Коментарі: