32 міжнародний турнір з футболу DanaCup 2019 в м. Хьоррінг, Королівство Данія

Дата: 02.08.2019 10:52

22 – 27 липня 2019року в м. Хьоррінг, Королівство Данія, проходив 32 міжнародний турнір з футболу DanaCup 2019, в якому приймали участь 1045 дитячих команд з 47 країн світу. Україну представляли збірні команди Вінницької області в шести вікових групах.

У складі збірних команд області грали вихованці Тульчинської ДЮСШ – Бутенко Сергій ( U – 19 ) та Васюта Ярослав (U – 11). Збірна команда Вінницької області ( U – 11) дійшла до 1/8 фіналу турніру, а збірна команда ( U – 19) дійшла до фіналу турніру, де поступилася команді Норвегії з рахунком 3-0 та виборола срібні медалі турніру.

Вперше збірні команди з України досягли такого успіху – команда ( U – 19) срібний призер, дві команди – (U – 13 ) та ( U – 10 ) бронзові призери турніру. Команди нагороджені спортивними кубками та медалями від організаторів турніру.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)