Рух заради здоров’я в закладах освіти нашої громади

Дата: 17.09.2019 16:02

У житті найголовніше – здоров’я, адже без здоров’я людині не потрібні ні багатство, ні щастя, ні розваги. Саме під гаслом «Рух заради здоров’я» здобувачі освіти Суворовської ЗШ І-ІІІ ступенів проводили щоденні ранкові зарядки на шкільному подвір’ї в рамках Всеукраїнського фестивалю ранкових зарядок. Кожного ранку, перед початком освітнього процесу, уся шкільна родина виконувала вправи для покращення фізичної форми, зміцнення серцево-судинної системи. Зарядки проводили:  вчитель фізичного виховання Подунай О.М.; вчитель трудового навчання Рудик О.Г.; старшокласники та випускники школи. Усі учасники залишились дуже задоволеними участю у фестивалі ранкових зарядок. А завдяки такому заряду життєвої енергії, за словами дітей: «На уроках легше думається, а на перервах краще бігається!».

Заступник директора Суворовської ЗШ І-ІІІ ступенів Т.М.Мазур

В Одайській ЗШ І-ІІст. з 5 по 15 вересня 2019 року проводився Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.
Головною метою фестивалю була презентація ранкової їх зарядки як основного чинника формування сталої звички регулярних занять фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя. Вчителем фізичної культури Татарчуком О.І. та вчителями початкових класів Подолян В.В., Мельник Л.І., Бойко Г.П., Колесник Н.І. було проведено ранкову зарядку. Учням спортивний захід дуже сподобався. Вони жваво виконували вправи ранкової зарядки, стрибали, бігали. Під час проведення заходів були задіяні всі учні 1-9 класів та вчителі школи.